home > contact & bedrijfsgegevens

 

Binderij van Wijk Utrecht BV KvK-nr. 30286737
  Martin Ovenweg 19 BTW-nr. NL8223 28 963 B01
  3555 HZ Utrecht Bankrelatie:
    NL16 INGB 0006 3627 38
    BIC INGB NL 2 A

   


Heeft u vragen, opmerkingen, ideeën of suggesties? Neem dan contact met ons op!
 

Verkoop André van Schaik andre@binderijvanwijk.nl
Verkoop/ Calculatie Ton Wisman ton@binderijvanwijk.nl
Calculatie André van Schaik/Ton Wisman offerte@binderijvanwijk.nl
Orderbegeleiding / Productie Huib van Oostrom huib@binderijvanwijk.nl
Orderbegeleiding Eddy van den Bergen eddy@binderijvanwijk.nl
  Krista Oostindie krista@binderijvanwijk.nl
Receptie Wilma Miltenburg wilma@binderijvanwijk.nl
Administratie Wilma Miltenburg administratie@binderijvanwijk.nl


 

Route
Waar vindt u ons?

 

Openingstijden

Van maandag t/m donderdag is Binderij van Wijk telefonisch bereikbaar van 8.00 tot 16.30 uur op vrijdag van 8.00 tot 12.00 uur. In de avonduren en in de weekenden kunt u ons natuurlijk altijd mailen.

 

Laad & lostijden expeditie

Martin Ovenweg 19
  3555 HZ Utrecht
   
   ma - do    7.00 - 17.00 uur
   vr                      7.00 - 15.00 uur

 

 

route
Voor niet-uitgevers